אורטופדיה רגשית - סדנת צוואר, שכמות, טרפז ועוד
.

סדנת צוואר, שכמות, טרפז ועוד 

לתאריכים קרובים גללו למטה

 חברות וחברים יקרים,

 

ב 16 שנותיי כמטפל, עברו תחת ידיי אלפי אנשים, רבים מהם עם בקשה אחת קטנה, בבקשה שחרר לי את הצוואר, תלחץ לי קצת בטרפז, "כן כן בדיוק שם, איך אתה יודע בול איפה ללחוץ?"

בדר"כ זה בא עם השאלה - "תגיד, מה יש שם? למה זה כל הזמן מציק?"

 

אז מה באמת יש שם? מה הסיפור של חגורת הכתפיים והצוואר שלנו, שלא נותן לנו מנוח? שכל לחיצה הכי קטנה שם מוציאה מאיתנו אנחת רווחה, כאילו הורידו מכתפינו את משא החיים !

 

אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש עומק מרתק ומעשי בגישת 'אורטופדיה רגשית' בו נחשוף את הסודות והמסתורין בצומת כה משמעותית של הצוואר, שכמות, טרפז ועוד.

 

6 שעות מרתקות, בהם נצלול יחד אל המשמעויות הרגשיות של האזורים הללו, נהנה ממצגת ברורה, יש חומר כתוב וכמובן הדגמות על מיטת טיפולים, ( יחד עם המון טיפים, סיפורי מקרה ועובדות חשובות).

שימו לב:

המפגש מתאים לכולם, מטפלים, מטפלות, וכמובן גם לאנשים מן השורה המבקשים תשובות עבור עצמם, ובוודאי לתרפיסטים מתחום הגוף והנפש.

 

להצטרפות עכשיו לאחד המפגשים הקרובים, לחצו כאן:

 סדנת צוואר

 

גלעד, תן לי בבקשה עוד פרטים, מה יהיה בסדנא עצמה? 

בשמחה, אז ככה: הסדנא, שאורכה כ-6 שעות, מחולקת לשלושה חלקים כך:

בחלק הראשון, נחשוף ונבין את הביטוי המעשי של המשפט "נפש בריאה בגוף בריא" משפט עם מסר מאד ברור, שהביטוי המעשי שלו, (אני מניח שתסכימו איתי) רחוק מלהיות מיושם, כך נמצא את עצמנו מהר מאד צוללים לגילוי הצד המעשי והברור של חיבור בין גוף, רגש ונשמה, כמו שלא ראיתם מעולם עד כה, זה מרתק, מאיר עיניים, כבר בפתיח של שלב זה נחווה תירגול עוצמתי לריפוי עמוד השדרה, שלב זה מניח את היסודות לחלק השני שלפנינו.

בחלק השני, נתייחס קונקרטית ועניינית לאזורים שלשמם התכנסנו, בהתאם לסדנא שאליה נרשמתם, צומת עליונה ( צוואר ועורף) או צומת תחתונה ( גב תחתון ואגן) נתייחס פרטנית למשמעות הרגשית של כל אחד מהשרירים, או המפרקים שאמורים להיות גמישים ולעמוד בעומס החיים, ובמקום זאת מייצרים כאב ומגבלה, זה השלב בו כל אחד מהמשתתפים מתחבר ומבין הלכה למעשה איפה זה פוגש אותו, זהו, פיזרנו את הערפל, הפכנו את סימן השאלה לסימן קריאה.

ובחלק השלישי, הדגמות, אני מביא מיטת טיפולים, עליה אדגים קריאה של הזיכרון התאי, אדגים איך מתווכים בקול רם את התת מודע למודע ועוד הרבה מעבר לכך, כל זאת בנוסף לחומר כתוב שתקבלו, מצגת ברורה שתלווה אותנו, תרגולים מהנים וחוויה משמעותית, מהנה, מאירת עיניים ומרחיבת לב.

יש לציין, שתוכן המפגשים ומערכי השיעור בנויים באופן שמתאים לכולם, למטפלים רב תחומיים כמו גם לאנשים מן השורה שאין להם שום ידע מקדים ובאים כדי לעזור לעצמם, סדנא זו, כמו קורס אורטופדיה רגשית יסוד, הינם כלים עוצמתיים לריפוי עצמי, יש גם קורס להסמכת מטפלים בגישה, שממתין לך באהבה רבה בהמשך.

שמחתי לעזור, מוזמנים לשריין את מקומכם באחת הסדנאות הקרובות, כאן:

https://private.invoice4u.co.il/Clearing/Invoice4UClearing.aspx?ProductId=2423

אם נותרתם עם שאלות נוספות, שלחו לי מייל, או צרו קשר לנייד, הפרטים בתחתית הדף.

באהבה רבה, גלעד

על המנחה:

גלעד שמרון

מפתח שיטת האורטופדיה הרגשית. 

 מטפל אורטופדי ומשקם מפציעות ספורט ואורטופדיה,

בעל התמחות במגוון טכניקות עיסוי מעל 15 שנים.

מנחה סדנאות וקורסים בנושא גוף-נפש ופיתוח אינטלגנציה רגשית.

מרצה ומדריך בגישה ייחודית וחדשנית המציגה מבט עדכני ורענן על האדם כיחידה דינאמית והוליסטית אחת. 

אז איפה נפגשים:

יוני:

1 ליוני, יום שישי = רמת השרון (בוקר)

3 ליוני, יום ראשון= מזכרת בתיה (בוקר)

יולי:

3 ליולי, יום שלישי = אילת (בוקר)

 

עלות: 400 ש"ח 

להצטרפות עכשיו לאחד המפגשים הקרובים, לחצו כאן:

https://private.invoice4u.co.il/Clearing/Invoice4UClearing.aspx?ProductId=2423 

לשאלות ובירורים נוספים

© כל ההזכויות שמורות 2016.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.